Maak een afspraak
Inloggen
Français
English
Vragen en contact
Terug
Veelgestelde vragen
Donorzelftest
Sluit
Terug
Mijn profiel
Gegevens wijzigen
Wijzig wachtwoord
Voorkeuren
Donatiegeschiedenis
Melding maken
Uitloggen
Sluit
Terug
Appointments
Maak een afspraak
Terug
Veelgestelde vragen
Donorzelftest
Vragen en contact
Inloggen
FR
EN
Menu
Home
Doneren
Een afnameplaats in je buurt
Locatie
Toon locaties in mijn buurt
Dit is geen geldige locatie
Type donatie
Bloed
Plasma
Bloedplaatjes
Je moet minstens 1 type donatie aanduiden
Data
Van
Dit is geen geldige datum
Tot
Dit is geen geldige datum
Zoeken
Donorcentrum Mechelen
6 km
Motstraat 42 , Mechelen
Bloed
Donorcentrum Edegem
14 km
Drie Eikenstraat 655 , Edegem
Bloed
Leest
0 km
Zaal ter Coose
Kouter 1A , Leest
dinsdag 04-06-2024 17:30 - 20:30
woensdag 04-09-2024 17:30 - 20:30
KV Mechelen
5 km
De Mezzanine
Kleine Nieuwedijkstraat 53 , Mechelen
dinsdag 09-07-2024 16:00 - 19:00
Kapelle-op-den-Bos
5 km
Sint-Jozefkring
Mechelseweg 100 , Kapelle-Op-Den-Bos
woensdag 26-06-2024 17:30 - 21:00
woensdag 25-09-2024 17:30 - 21:00
Rumst
5 km
GBS Ter Doelhagen
Doelhaagstraat 4 , Rumst
woensdag 08-05-2024 18:00 - 20:30
woensdag 31-07-2024 18:00 - 20:30
Willebroek
5 km
Zaal De Twijg
A. Van Landegemstraat 115 , Willebroek
maandag 01-07-2024 17:30 - 20:30
vrijdag 12-07-2024 17:30 - 20:30
maandag 30-09-2024 17:30 - 20:30
vrijdag 11-10-2024 17:30 - 20:30
Sint-Katelijne-Waver (Elzestraat)
5 km
Ons Parochiehuis
Clemenceaustraat 111 , Sint-Katelijne-Waver
woensdag 31-07-2024 18:00 - 20:30
woensdag 16-10-2024 18:00 - 20:30
Zemst
6 km
WZC Releghem
Lindestraat 60 , Zemst
maandag 24-06-2024 18:00 - 20:30
maandag 23-09-2024 18:00 - 20:30
Breendonk
7 km
Paepenheide
Beenhouwersstraat 3 , Breendonk
dinsdag 21-05-2024 17:30 - 21:00
dinsdag 27-08-2024 17:30 - 21:00
Hofstade
7 km
Ontmoetingscentrum
Zemstsesteenweg 15 , Hofstade
woensdag 08-05-2024 18:00 - 20:00
maandag 22-07-2024 18:00 - 20:00
donderdag 31-10-2024 18:00 - 20:00
Muizen
7 km
Rerum Novarum
Sint-Lambertuslaan 18 , Muizen
donderdag 27-06-2024 18:00 - 20:30
vrijdag 20-09-2024 18:00 - 20:30
Eppegem
7 km
Gemeentelijke Basisschool
Waterleestweg 20 , Eppegem
woensdag 12-06-2024 18:00 - 21:00
maandag 16-09-2024 18:00 - 21:00
Humbeek
7 km
Parochiaal Centrum
Meiskensbeekstraat Z/N , Humbeek
woensdag 17-07-2024 17:00 - 20:00
woensdag 02-10-2024 17:00 - 20:00
Reet
8 km
Café-feestzaal Gildenhuis
Eikenstraat 13 , Reet
vrijdag 09-08-2024 18:00 - 20:30
Boom
8 km
PTS Boom
Theodoor Van Ryswycklaan 38-44 , Boom
woensdag 29-05-2024 18:00 - 20:30
woensdag 04-09-2024 18:00 - 20:30
Duffel (West)
9 km
Sint-Norbertusinstituut
Rooienberg 23 , Duffel
woensdag 22-05-2024 18:00 - 20:30
woensdag 21-08-2024 18:00 - 20:30
Ruisbroek
9 km
De Nieuwe Ark
Kerkstraat 34 , Ruisbroek
maandag 06-05-2024 17:45 - 20:45
maandag 05-08-2024 17:45 - 20:45
maandag 04-11-2024 17:45 - 20:45
Londerzeel (Sint-Jozef)
9 km
GC G. Walschap
Sint-Jozefstraat 44 , Londerzeel
dinsdag 18-06-2024 18:00 - 20:30
dinsdag 24-09-2024 18:00 - 20:30
Londerzeel
9 km
Gildenhuis
Gildenstraat 21 , Londerzeel
donderdag 27-06-2024 18:00 - 20:30
donderdag 19-09-2024 18:00 - 20:30
Sint-Katelijne-Waver
9 km
Parochiezaal
Markt 29 , Sint-Katelijne-Waver
woensdag 03-07-2024 17:00 - 20:30
woensdag 02-10-2024 17:00 - 20:30
Duffel (Oost)
9 km
GBS 't Kofschip
Kwakkelenberg 51 , Duffel
woensdag 29-05-2024 18:00 - 20:30
woensdag 28-08-2024 18:00 - 20:30
Bonheiden
10 km
Imeldaziekenhuis - Vroegere kapel
Imeldalaan 9 , Bonheiden
maandag 03-06-2024 17:30 - 20:30
maandag 23-09-2024 17:30 - 20:30
Elewijt
10 km
GBS De Regenboog
Molenveld 26 , Elewijt
dinsdag 11-06-2024 18:00 - 20:30
donderdag 12-09-2024 18:00 - 20:30
Niel
10 km
Sporthal August Wyn
Landbouwstraat 145 , Niel
dinsdag 16-07-2024 18:00 - 20:30
dinsdag 15-10-2024 18:00 - 20:30
Liezele
10 km
Parochiecentrum
Turkenhofdreef 3 , Liezele
dinsdag 25-06-2024 17:30 - 21:00
dinsdag 10-09-2024 17:30 - 21:00
Puurs
10 km
JOC Wijland
Fortbaan 9 , Puurs-Sint-Amands
vrijdag 21-06-2024 18:00 - 20:30
Kontich (Kazerne)
11 km
OC Pronkenborg
Pronkenbergstraat 1 , Kontich
dinsdag 11-06-2024 18:00 - 20:30
maandag 16-09-2024 18:00 - 20:30
Puurs
11 km
CC Binder
Forum 9 , Puurs-Sint-Amands
vrijdag 06-09-2024 18:00 - 20:30
Kontich
11 km
Sint-Jozefinstituut Kleuterschool
Van Dyckstraat Z/N , Kontich
maandag 17-06-2024 18:00 - 20:30
maandag 09-09-2024 18:00 - 20:30
Grimbergen
11 km
Charleroyhoeve
Lierbaan 16-20 , Grimbergen
woensdag 03-07-2024 16:30 - 20:00
woensdag 16-10-2024 16:30 - 20:00
Aartselaar
11 km
CC 't Aambeeld
Della Faillelaan 34 , Aartselaar
maandag 03-06-2024 18:00 - 20:30
maandag 16-09-2024 18:00 - 20:30
Wintam
11 km
Gemeentelijke Feestzaal
J. Spiessensstraat 4 , Wintam
woensdag 19-06-2024 16:30 - 20:45
woensdag 25-09-2024 16:30 - 20:45
Steenhuffel
12 km
Feestzaal Flandria
Steenhuffeldorp 54-56 , Steenhuffel
maandag 03-06-2024 17:30 - 20:45
dinsdag 04-06-2024 17:30 - 20:45
maandag 19-08-2024 17:30 - 20:45
dinsdag 20-08-2024 17:30 - 20:45
Vilvoorde
12 km
CC Het Bolwerk
Bolwerkstraat 17 , Vilvoorde
dinsdag 14-05-2024 17:30 - 20:30
dinsdag 03-09-2024 17:30 - 20:30
Wolvertem
12 km
Fusieschool
Hoogstraat 40 , Wolvertem
woensdag 22-05-2024 18:30 - 21:00
woensdag 07-08-2024 18:30 - 21:00
Lint
12 km
DC De Schakel
Oudstrijdersplein 1 , Lint
maandag 27-05-2024 18:00 - 20:30
maandag 29-07-2024 18:00 - 20:30
maandag 21-10-2024 18:00 - 20:30
Onze-Lieve-Vrouw Waver
12 km
Graaf d'Elissem
Dorp 33 , Onze-Lieve-Vrouw-Waver
woensdag 17-07-2024 17:30 - 21:00
woensdag 09-10-2024 17:30 - 21:00
Schelle
12 km
Hal gemeentehuis
Fabiolalaan 55 , Schelle
woensdag 08-05-2024 17:30 - 20:30
woensdag 24-07-2024 17:30 - 20:30
dinsdag 08-10-2024 17:30 - 20:30
Boortmeerbeek
12 km
Refter kleuterschool
Beringstraat 107 , Boortmeerbeek
donderdag 27-06-2024 17:30 - 20:30
donderdag 10-10-2024 17:30 - 20:30
Perk
13 km
Tenierszaal
Tervuursesteenweg 175 , Perk
maandag 27-05-2024 18:00 - 20:30
dinsdag 13-08-2024 18:00 - 20:30
Meise
13 km
Willy Vandenberghcentrum
Nieuwelaan 98 , Meise
woensdag 15-05-2024 18:30 - 21:00
dinsdag 20-08-2024 18:30 - 21:00
Hemiksem
13 km
Depot Deluxe
Nijverheidsstraat 27 , Hemiksem
donderdag 04-07-2024 18:00 - 20:30
donderdag 31-10-2024 18:00 - 20:30
Malderen
13 km
Gildenhuis Malderen
Kloosterstraat 22 , Malderen
dinsdag 16-07-2024 18:00 - 20:30
dinsdag 08-10-2024 18:00 - 20:30
Oppuurs
13 km
Parochiezaal
Oppuursdorp 17 , Oppuurs
maandag 08-07-2024 17:30 - 20:30
vrijdag 20-09-2024 17:30 - 20:30
Kampenhout
14 km
PC Pax
Brouwerijstraat 6 , Kampenhout
donderdag 30-05-2024 17:30 - 20:30
woensdag 14-08-2024 17:30 - 20:30
dinsdag 29-10-2024 17:30 - 20:30
Hove
14 km
A. Rodenbachschool
Onderwijsstraat 19 , Hove
woensdag 15-05-2024 18:00 - 20:30
woensdag 18-09-2024 18:00 - 20:30
Machelen
14 km
Vrijetijdssite Bosveld
Heirbaan 9 , Machelen
woensdag 19-06-2024 18:00 - 20:30
woensdag 11-09-2024 18:00 - 20:30
Strombeek
14 km
Sportcentrum
Singel 57 , Strombeek-Bever
dinsdag 09-07-2024 17:00 - 20:00
dinsdag 08-10-2024 17:00 - 20:00
Putte
15 km
BS Alice Nahon
Mechelbaan 559 , Putte
donderdag 06-06-2024 18:00 - 20:30
donderdag 12-09-2024 18:00 - 20:30
Lier
15 km
Sint-Gummaruscollege
Kanunnik Davidlaan 10 , Lier
maandag 10-06-2024 18:00 - 20:30
maandag 02-09-2024 18:00 - 20:30
Boechout
15 km
Sint-Gabriëlcollege
Jef Van Hoofplein 15 , Boechout
donderdag 29-08-2024 18:00 - 20:30
Sint-Amands
15 km
GC de Nestel
Buisstraat 19C , Sint-Amands
dinsdag 02-07-2024 17:30 - 20:00
donderdag 26-09-2024 17:30 - 20:00
Peizegem
15 km
GBS Ten Bos
Nieuwbaan 71 , Peizegem
vrijdag 05-07-2024 17:00 - 20:30
vrijdag 04-10-2024 17:00 - 20:30
Koningshooikt
15 km
Koningshof
Mechelbaan 22 , Koningshooikt
donderdag 20-06-2024 18:00 - 20:30
donderdag 26-09-2024 18:00 - 20:30
Steenokkerzeel
15 km
GC De Corren
Van Frachenlaan 24 , Steenokkerzeel
woensdag 07-08-2024 18:00 - 20:30
woensdag 30-10-2024 18:00 - 20:30